Przejdź do treści

Poznaj nas bliżej

Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe „Elzambud” Sp. z o.o. od wielu lat z powodzeniem świadczy kompleksowe usługi w zakresie budownictwa ogólnego, mieszkaniowego i przemysłowego ze szczególnym uwzględnieniem wielkogabarytowych konstrukcji żelbetowych i ciesielskich.

Nasze główne specjalizacje to:
– budownictwo ogólne
– budownictwo przemysłowe
– budownictwo mieszkaniowe
– wielkokubaturowe konstrukcje żelbetowe
– wielkowymiarowe drewniane konstrukcje ciesielskie
– produkcja drewnianych placów zabaw
– roboty rozbiórkowe

Wysoka kultura techniczna oraz rozwinięte technologie, pozwalają nam pracować w komforcie, poczuciu bezpieczeństwa i spokoju. Przy realizacji robót wykorzystujemy materiały najwyższej jakości pochodzące od producentów gwarantujących niezmienne parametry techniczne.

W swojej codziennej pracy sięgamy po najnowsze technologie, dążąc do spełnienia oczekiwań Inwestora. Nasza oferta jednak wciąż nie jest zamknięta, gdyż mottem naszej firmy jest: „volenti nihil difficile” czyli „dla chcącego nic trudnego”. Dla nas nie ma rzeczy trudnych. Zrobimy wszystko, aby mogli Państwo wyjść od nas kompleksowo, profesjonalnie i szybko obsłużeni.

W 2002 oraz 2005 roku nasza firma została finalistą konkursu „LiderPrzedsiębiorczości” Ziemi Elbląskiej i Braniewskiej. Trzykrotnie, w latach 2002, 2006 oraz 2010 otrzymaliśmy tytuł „Solidnej Firmy”, za co dodatkowo zostaliśmy docenieni Srebrnym Certyfikatem.

Działamy w oparciu o System Zarządzania Jakością według norm PN-EN ISO 9001:2009.

Jeżeli dzisiaj w naszej ofercie nie ma czegoś, co interesowałoby Was szczególnie, jutro już to będzie. Taka jest filozofia Przedsiębiorstwa Budowlano – Montażowego „Elzambud” Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe “Elzambud” Sp. z o.o. jest kontynuatorem tradycji budowlanych byłego Zamechu, a po jego podziale, Zakładu i Wydziału Budowlanego PPU “Elzam” S.A.

Powołane zostało do życia w dniu 1 stycznia 1998 roku jako spółka zależna wchodząca w skład grupy kapitałowej „Elzam-Holding” S.A. z siedzibą w Elblągu, ul. Grunwaldzka 2.

Z dniem 30 listopada 2000 roku nastąpiły zmiany o charakterze właścicielskim. 100% swoich udziałów „Elzam-Holding S.A. zbył na rzecz pracowników Przedsiębiorstwa Budowlano – Montażowego „Elzambud” Sp. z o.o. w Elblągu.

Początkowo zatrudnialiśmy 37 pracowników. W wyniku rozwoju firmy zatrudnienie wzrosło do obecnego stanu osobowego.

Dzisiaj Przedsiębiorstwo Budowlano – Montażowe „Elzambud” Sp. z o.o. to firma nowoczesna i prężna. Firma, która nie boi się nowych wyzwań technologicznych i trudnych zleceń.

Mając na uwadze realizację wyznaczonej misji skupiliśmy się przede wszystkim na:

ciągłym doskonaleniu Systemu Zarządzania Jakością
wdrożeniu innowacyjnych technologii informatycznych
budowaniu jak najlepszych relacji między pracownikami, stałym podnoszeniu ich kompetencji w zakresie wykształcenia, posiadanych umiejętności i doświadczenia oraz zapewnienia należytych warunków pracy
lepszej współpracy ze sprawdzonymi dostawcami, będącymi w stanie sprostać naszym wymaganiom w zakresie jakości i terminowości wykonania szacowaniu ryzyka przedsięwzięć, wraz z identyfikowaniem potencjalnych sytuacji awaryjnych i podejmowaniu niezbędnych działań zapobiegawczych zapewnieniu zasobów umożliwiających realizację niniejszej polityki

Ogromny wpływ na duży rozwój firmy oraz wysoką jakość świadczonych usług ma zatrudnienie stałego zespołu wysoko wykwalifikowanych fachowców, kadry inżynieryjno-technicznej o dużej wiedzy i doświadczeniu zawodowym z niezbędnymi uprawnieniami, jak również zatrudnienie młodych rozwijających się zawodowo oraz niebojących się nowych wyzwań inżynierów.

W obecnej chwili przedsiębiorstwo zatrudnia blisko 100 pracowników.

Wszyscy pracownicy naszej firmy mają możliwość ciągłego ponoszenia swoich kwalifikacji. Uczestniczą w szkoleniach przeprowadzanych przez producentów, są na bieżąco zapoznawani z nowymi technologiami i materiałami, które umiejętnie stosują w praktyce.

BIURO ZARZĄDU
Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Elzambud Sp. z o.o.

Zadowolenie inwestora pozostaje dla nas najważniejszym celem