Place zabaw

Od blisko dwudziestu lat nasza firma produkuje urządzenia zabawowe o bardzo wysokiej jakości.

Wykonywane przez nas kompleksy zabawowe są bezpieczne i przyjazne dla dzieci, które podczas szalonych zabaw mają możliwość wyrobienia w sobie poczucia estetyki oraz rozwijać wyobraźnię.

Nasze zestawy zgodnie z Polskimi Normami są zaprojektowane w oparciu o obliczenia statyczne, które zostały wykonane przez uprawnionego projektanta. Wykonane są z drewnianych bali zabezpieczonych środkami grzybobójczymi wraz z pojedynczymi elementami metalowymi powleczonymi powłokami malarskimi i zabezpieczonymi cynkowo, które spełniają wszelkie wymagania ergonomii bezpieczeństwa zgodnie z Polskimi Normami.

Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do gotowych zestawów, lecz każdorazowo wyposażenie placu zabaw dobierane jest indywidualnie w zależności od wielkości terenu pod przyszły plac zabaw, przedziału wiekowego dzieci mających na nim się bawić, oczekiwań oraz od zasobności portfela Naszego Klienta.

Montaż oferowanych przez nas urządzeń wykonywany jest przez wyspecjalizowane ekipy montażowe. Urządzenia są montowane i rozmieszczane w sposób zapewniający zachowanie strefy bezpieczeństwa oraz umożliwiający swobodną komunikację.

Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość oferowanych usług, jak również długoterminową współpracę, czego dowodem jest wieloletnia współpraca z urzędami miast i gmin, wspólnotami mieszkaniowymi, przedszkolami, szkołami a także ciągle poszerzające się grono naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy!!!