Informacje o firmie

Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe „Elzambud” Sp. z o.o. od wielu lat z powodzeniem świadczy kompleksowe usługi w zakresie budownictwa ogólnego, mieszkaniowego
i przemysłowego ze szczególnym uwzględnieniem wielkogabarytowych konstrukcji żelbetowych
i ciesielskich.

Nasze główne specjalizacje to:

  • budownictwo ogólne
  • budownictwo przemysłowe
  • budownictwo mieszkaniowe
  • wielkokubaturowe konstrukcje żelbetowe
  • wielkowymiarowe drewniane konstrukcje ciesielskie
  • produkcja drewnianych placów zabaw
  • roboty rozbiórkowe

Wysoka kultura techniczna oraz rozwinięte technologie, pozwalają nam pracować w komforcie, poczuciu bezpieczeństwa i spokoju. Przy realizacji robót wykorzystujemy materiały najwyższej jakości pochodzące od producentów gwarantujących niezmienne parametry techniczne.

W swojej codziennej pracy sięgamy po najnowsze technologie, dążąc do spełnienia oczekiwań Inwestora. Nasza oferta jednak wciąż nie jest zamknięta, gdyż mottem naszej firmy jest: „volenti nihil difficile” czyli „dla chcącego nic trudnego”. Dla nas nie ma rzeczy trudnych. Zrobimy wszystko, aby mogli Państwo wyjść od nas kompleksowo, profesjonalnie i szybko obsłużeni.

W 2002 oraz 2005 roku nasza firma została finalistą konkursu „LiderPrzedsiębiorczości” Ziemi Elbląskiej i Braniewskiej. Trzykrotnie, w latach 2002, 2006 oraz 2010 otrzymaliśmy tytuł „Solidnej Firmy”, za co dodatkowo zostaliśmy docenieni Srebrnym Certyfikatem.

Działamy w oparciu o System Zarządzania Jakością według norm PN-EN ISO 9001:2009.

Jeżeli dzisiaj w naszej ofercie nie ma czegoś, co interesowałoby Was szczególnie, jutro już to będzie. Taka jest filozofia Przedsiębiorstwa Budowlano – Montażowego „Elzambud” Sp. z o.o.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.